page-header

Hakkımızda

Enta Kiralık Çadır hakkında daha fazlası

Biz kimiz?

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Alman mühendislerimizin ürettigi ve alüminyum konstrüsiyonlarımız uluslararası standartlara uygun TÜV belgeli alman menşeli 9001 iso kalite belgeli bırandalarımız 1421 gerilim direnci (yırtılmaz güneş gecirmez yanmaz iso belgeli B1avrupa alev yürütmez belgeli 2411 iso) yapışma belgeli ürünlerimizdir.

Enta Kiralık Çadır hergün farklı organizyonlara çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memunyetini garanti etmektedir. İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz. Kiralama süresince yapıların tüm riski sigortalanmaktadır. İşimiz sigorta ve garanti belgeleriyle çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.

ENTA KİRALIK ÇADIR, dünyanın önde gelen, yüksek kaliteli çadır ve alan çözümleri üreticilerinden biridir. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, ürün kalitesinin yanı sıra yetkinlik ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda son teknoloji ürünlerle Türkiye’nin her bölgesine çadır kiralama hizmeti sunmaktadır.

Enta Kiralık Çadır kalite, teknoloji, tasarım ve hizmette standartları belirleyen, pazarındaki lider firmalardandır.

Dünya çapındaki birçok firmayla çalışan uzmanlaşmış ve güvenilir ekibimiz ile esnek hizmet ve tam zamanında teslimatı garanti ederiz.

Güvenliğiniz için, tüm ürünlerimiz en katı uluslararası standartlara göre üretilir ve sürekli kontrol edilir.

Uluslararası aktif bir şirket olarak, her zaman yeni yetenekler ve yeni fikirler ararız.

İhtiyaç ve gereksinimlerinize uyacak şekilde özel olarak üretiyoruz!

Uluslararası aktif bir şirket olarak, her zaman yeni yetenekler ve yeni fikirler ararız.

Yüksek kalite çadırlar

ENTA KİRALIK ÇADIRLARI , yüksek kaliteli, modüler yapı sistemleri sayesinde, çeşitli ebatlar, şekiller ve konfigürasyon seçenekleri sunar.

Sınırsız genişlik ile tek veya farklı modüler yapım yöntemi sayesinde tüm taleplerinize hızlı ve ekonomik bir şekilde çözümler üretiyoruz.

Ürünlerimizin kumaşları Almanya’da Üretilen Mehler Texnologies Low Boner kumaşlardır.

ENTA KİRALIK ÇADIR’da her durum için doğru çadırı bulacaksınız.

Resepsiyon,  Düğün, Kokteyl, Özel Davetler, Açılış, Sergi, Kültürel Etkinlik, Spor, Temel Atma Töreni, Fuar, Kermes, Lansman, Outlet Çadırı, Uzun Süre Kalıcı Çadırlar, Tüm Açık Hava Etkinlikleri ve Organizasyonları için yaratıcı ve fonksiyonel mekanlar üretiyoruz.

Düğün Çadırı Kurulumu ve Organizasyonu
background

15 yıllık güvenle hizmetinizde

15 yıllık tecrübemizle, siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz.

Özel organizasyonlarınızda, düğün, açılış veya kokteyl gibi açık hava organizasyonlarınızda ISO kalite standartlarına uygun çadırlarımızla hizmetinizdeyiz.

Ürünlerimiz kalite sertifikalarına sahiptir.

Bizi tercih eden müşterilerimiz

Back to top of page
7/24 Canlı Destek