Kariyer

Bir organizasyonda rekabet avantajının getirilmesi, yenilikçi ve yaratıcı kültürün bir ortamını teşvik eder. Sevinç, ilgi, şükran, gurur ve ilham gibi duygular herhangi bir organizasyonun temelini oluşturur. Olumlu bir çalışma ortamı, bir işyerinde kendini sürdürmek için gereken motivasyonu ve coşkuyu arttırır. Çalışanların yönetimi ve işyerinde doğru tonun ayarlanması, bir İnsan Kaynakları (İK) yöneticisinin rolünü sarsılmaz hale getirir.

İnsan Kaynakları Politikamız

ENTA KİRALIK ÇADIR, kurulduğu ilk günden bugüne kadar kendini sürekli yenilemiş , etkin ve yetkin personelleri ile müşterilerine değer veren “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” ilkesi altında çalışmalarına devam etmektedir. Bu felsefe ile mevcut personelleri ve yeni aldığı personellerine bu ilkeyi aşılamayı prensip bilmiştir. Kendisi ile uzun yıllar karşılıklı emek vererek çalışacak personel seçimine dikkat etmektedir. Personel sirkülasyonunu en düşük düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

Yeni bir personel alımında ilk önce aranan temel şart mesleki yetkinden önce saygılı, dürüst , motivasyonu yüksek, gelişmeye açık ve firma prensiplerine bağlı kalma olma şartı aranır. Çünkü mesleki yetkinliğin iş sahasında pekiştirildiği unutulmamalıdır.

Firmamız bu kriterleri baz alarak başvuran kişilerden seçilen adaylarla ön görüşmelerini tamamlar. Nihai karar verilmeden önce İ.K yöneticisi tarafından kriterler incelenir. Gerek mesleki gerekse de etik açıdan değerlendirilmeleri tamamlanan adayların işe alım süreci en fazla 1 ay süresince tamamlanır.

İşe alınan personele öncelikle şirketin prensibleri anlatılır. Sonrasında belirli bir süre oryantasyon sürecine tabi tutulur. İşe alındığı bölüme göre teknik , ticari ..vs eğitimleri tamamlandıktan sonra kendi görevindeki pozisyonda çalışmaya başlar.

Back to top of page
7/24 Canlı Destek