page-header

Podyumlar

Etkinliklerinize özel podyum/sahne kurulumu

Podyum bir kişinin bir etkinlikte konuşma yaparken ya da herhangi bir etkinliği yönetirken izleyiciler tarafından görülebileceği yüksekliğe erişmesi amacıyla kurulan yüksekçe platformdur.

Podyumlar; spor, sanat, kültür, eğitim vb. alanlarda düzenlenen ödül törenlerinde başarılı katılımcıların ödüllerini almak için davet edildiği yüksekçe alan olarak da bilinir. Ayrıca moda tasarımlarının sergilendiği manken sunumlarında da podyumlardan istifade edilir. Bugün podyum kullanımı genişçe bir etkinlikler dizisinde kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan her alanda insanlar podyumlara erişebilmektedir.

Podyumların kullanıldığı etkinlikler genel itibariyle kısa süreli etkinliklerdir. O yüzden kiralık podyum bu kısa süreli faaliyetler için daha akıllıca bir çözüm olmaktadır. Çünkü tek seferlik ve kısa süreli bir organizasyon için kiralama opsiyonu daha uygun bir seçenektir. İlk olarak hangi etkinlik için ne tür bir tasarım istiyorsunuz bunu tespit etmelisiniz.

Teknotent, kiralık podyum hizmeti öncesinde etkinliğinizin amaçlarını ve sizin görsel isteklerinizi belirleyip size daha ekonomik fiyatlarla yardımcı olabilir.

İhtiyaç ve gereksinimlerinize uyacak şekilde özel olarak üretiyoruz!

Uluslararası aktif bir şirket olarak, her zaman yeni yetenekler ve yeni fikirler ararız.

Back to top of page
7/24 Canlı Destek